TGB Blade 1000 EFI IRS

GB BLADE 1000 EFI LT 14" 4x4 
Nejsilnější Blade všech dob je zde. Dlouholeté zkušenosti firmy TGB a nejmodernější současné technologie se spojily v nejvýkonnější taiwanské čtyřkolce. Revolučně nová generace oblíbené užitkově-rekreační čtyřkolky však nabízí mnohem víc než jen ryzí výkon.
Výkonný V-Twin motor
Od základu zcela nově konstruovaný dvouválcový motor OHC 997,1 ccm s válci do V zvládne každou práci na chalupě, na farmě či na poli, a zároveň uděluje čtyřkolce excelentní dynamiku, která vás napumpuje adrenalinem. A i když nebudete sílu motoru využívat neustále na 100%, víte, že máte k dispozici víc než dostatek výkonu kdykoli ho budete potřebovat. Motor přenáší svůj výkon dále na kola přes zesílenou automatickou dvourychlostní CVT převodovku s redukcí, která je navržena tak, aby dokázala zvládat vysoké výkony a velká zatížení. Při zdolávání prudkých svahů navíc oceníte vysoce účinnou motorovou brzdu.
Pohon 4x4 se dvěma uzávěrkami diferenciálu
Spolehlivý elektricky přiřaditelný všech pohon 2WD / 4WD znamená spolehlivou trakci v jakékoli situaci. Pohon je navíc vybaven hned dvěma rychle pracujícími uzávěrkami diferenciálu pro přední i zadní nápravu. Tento účelný a promyšlený systém dokonale pokrývá všechny jízdní možnosti, od extrémního terénu až po jízdu na silnici a na pevném povrchu včetně možnosti „otevřít“ si zadní rozvodovku. Výsledkem je zvýšená stabilita a ovladatelnost stroje, snížené opotřebení pneumatik a mimořádně hladká a bezpečná jízda, která nevyžaduje prát se s řízením.
Příjemně ovladatelný podvozek
Vysokou průjezdnost a stabilitu v těžkém terénu zajišťuje mohutně dimenzovaný výborně ovladatelný prodloužený podvozek s velkými zdvihy pérování a nízkým těžištěm. Všechna kola jsou nezávisle zavěšena ve dvojitém lichoběžníkovém zavěšení a odpružena plně seřiditelnými nitrogenovými jednotkami s oddělenou nádobkou, progresivními pružinami s plynule nastavitelným předpětím a nastavitelným útlumem komprese i odskoku. Prodloužený podvozek znamená lepší stoupavost, více prostoru za jízdy a více pohodlí pro jezdce i spolujezdce. K jedinečné obratnosti čtyřkolky přispívá také malý poloměr otáčení. Výkonné hydraulické kotoučové brzdy na všech kolech poskytují přesvědčivou brzdnou sílu i s těžkým přívěsem.
Prémiová výbava
Prestižní TGB 1000i nabízí velmi bohatou standardní výbavu. Ve standardu nabídnou silný elektrický naviják 3000 lbs s ovládáním na řídítkách, masivní přední ocelový ochranný rám, značkové pneumatiky, atraktivní široké plastové lemy blatníků, vysoce kvalitní lakování v atraktivní metalíze, homologované tažné zařízení, výkonné agresivně stylizované dvojité přední světlomety, LED světla pro denní svícení  a zadní/brzdová/směrová světla také s moderní LED technologií s vysokou svítivostí, 12V palubní zásuvka pro GPS / dobíjení mobilu.

Technické parametry
Typ motoru: čtyřtaktní 2válec , 8vent.,SOHC, vodnou chl.
EFI systém: Synerjet - škrtící klapky 50 mm
Objem motoru: 997,1 ccm
Výkon: 61,2kW
Zapalování: ECU
Zavěšení kol: Nezávislé - všech 4 kol
Startér: Elektrický
Mazání: Tlakové / rozstřikovací
Uzávěrka př. Diferenciálu: Elektrická / předního i zadního
Maximální výkon: 61,2 kW/7000 ot./m. (off road)
Vrtání x zdvih: 92 x 75 mm
Baterie: 12V / 10 Ah 120W
Převodovka: C.V.T. - variátor L/N/H/R/P
Přední brzdy: Kotoučové 230 mm
Zadní brzda: Kotoučová
Přední pneumatika: 26x8-14
Zadní pneumatika: 26x10-14 
Délka: 2360 mm / 2405 mm s nosičem
Šířka: 1235 mm
Výška: 1250 mm
Světlá výška: 305 mm
Objem nádrže: 23 l
Hmotnost: EX 403 kg / LX 433 kg
Barva: bílá


Cena: 229.990,-Kč vč. DPH

TGB Blade 1000 EFI IRS