Can-Am

Vyhněte se šedému dovozu a ověřte si autorizované prodejny a servisní místa BRP. Předejdete tak pozdějším nepříjemnostem s neautorizovanými prodejci. Plnohodnotná záruka nespočívá pouze v registraci stroje do databáze BRP
Vyžádejte si na počkání u svého prodejce doklad o registraci stroje do databáze BRP a potvrzení o záruční době
Vyžádejte si historii firmy, která Vám čtyřkolku prodává
Globální záruka značky BRP platí pro koncového zákazníka v případě zakoupení produktu BRP přímo u autorizovaného prodejce v EU. Pokud do tohoto vstoupí jakýkoliv "mezičlánek" v podobě neautorizovaného prodejce, výhradní dovozce BRP pro danou zemi není povinen držet záruku, neboť neměl kontrolu nad správně provedeném předprodejním kontrolním servisu a historii stroje. V takovém případě drží záruku na stroj pouze neautorizovaný prodejce.
Kanadská společnost BOMBARDIER RECREATIONAL PRODUCTS (dále BRP) je na pěti kontinentech již přes šedesát let synonymem toho nejlepšího na poli rekreačních dopravních prostředků. Na vodě, na sněhu, v terénu – tam všude BRP exceluje. Nejdříve si dala za úkol zkrotit svého nejzatvrzelejšího protivníka – sníh, a stvořila první sněžný skútr v historii. Dnes jsou Ski-Doo a Lynx nejvyhledávanějšími sněžnými skútry na světě. Nejlepším důkazem jejich kvality je skutečnost, že byly vybrány pro technické zabezpečení Zimních olympijských her v Lake Placid, Sarajevu, Calgary a Salt Lake City.

  To ale BRP nestačilo a začala se poohlížet po dalších výzvách, a tak vznikly bezkonkurenční čtyřkolky Can-Am ATV, ztělesňující sílu, výkon a opravdu fantastický pocit z jízdy. Již několikrát si u odborných časopisů vydobyly ocenění „čtyřkolka roku“. U revolučního Outlandera 400 to perfektně vystihl prestižní ATV Magazine: „Stroj, jenž díky zcela novému pojetí podává tak fantastický výkon, že jiní výrobci jen stojí a nevěřícně zírají.“

  BRP se řídí filozofií „uskutečňovat neobyčejné“ – inovace a vynalézavost pro ni není jen tradicí, je to její vášeň. To se týká jak pestré nabídky výrobků, tak i vývoje a aplikace nejnovějších technologií a v neposlední řadě také precizního designu. Výrobky BRP jsou výsledkem mnohaletého vývoje a sledují hlavní cíl: nabídnout zákazníkovi jedinečnost, kterou jinde nenajde – k práci, rekreaci i zábavě.

  Impérium Bombardier se v roce 2003 rozdělilo a nyní zastřešuje výrobu čtyřkolek Can-Am, tříkolek SPYDER sněžných skútrů SKI-DOO a LYNX, vodních skútrů a sportovních lodí SEA-DOO, motorů ROTAXEVINRUD a JOHNSON společnost BOMBARDIER RECREATIONAL PRODUCTS.

MODELY CAN-AM 2017:
CAN-AM OUTLANDER MAX L 570
CAN-AM OUTLANDER L 570
CAN-AM OUTLANDER MAX 1000 XT-P
CAN-AM OUTLANDER MAX 1000 LTD
CAN-AM RENEGADE 1000 XXC