Can-am Outlander MAX 1000R LTD

Je to ta nejluxusnější čtyřkolka, jaká kdy byla vyrobena? To nám řekněte vy!
Představujeme vám nejsilnější a nejvšestrannější čtyřkolku na trhu, doslova nabitou tím nejlepším vybavením pro kilometry a kilometry jízdy. Až dosud se mohla směle pochlubit nejsenzačnější výbavou na trhu – my jsme se ale rozhodli ještě něco přidat... Za skvělý výkon vděčí dvouválcovému motoru ROTAX 1000 ccm, který má díky lepší kalibraci v průměru o 11% nižší spotřebu. Unikátní technologie EFI navíc umožňuje snadné startování bez dušení a automatické přizpůsobení změnám nadmořské výšky.  Že je tahle mašina doopravdy revoluční, o tom svědčí také vzduchový podvozek ASC, první systém pneumatického zavěšení, s nímž si může řidič přizpůsobit výšku a tuhost podvozku přesně podle svého gusta. Kompresor, který aktivuje nastavitelný šestipolohový systém ASC, lze použít také k dofouknutí pneumatik.

Další lahůdkou je posilovač řízení DPS se senzorem rychlosti a třemi režimy, který snižuje namáhavost řízení a činí čtyřkolku ovladatelnější. Tím ale výčet fantastické výbavy zdaleka nekončí: skvěle osvětlená palubní deska s vylepšeným multifunkčním digitálním displejem vám zajistí přehledné a srozumitelné informace o motoru, stavu paliva, světlech i případných obtížích. Vypilovaná kalibrace stroje se zase postará o rychlejší zapojení  předního diferenciálu Visco-Lok QE a rychlejší reakci stroje v kluzkém terénu. Drsnou jízdu vám zpříjemní i automatická převodovka s možností předřadit rychlost vpřed pro běžnou jízdu, redukci pro tah a náročný terén, neutrál, zpátečku a parking, dále vynikající systém předního zavěšení s  upravenou geometrií v podobě dvojitých A-ramen spolu s unikátně řešeným nezávislým zavěšením zadních kol TTI s masivními vlečnými rameny, které zajišťuje snadnou absorpci nárazů a eliminuje opotřebení pneumatik.

Uvidíte, že ultralehký, a přitom úžasně pevný rám SST G2 s nízko posazeným těžištěm je řešen tak skvěle, že se doslova vznáší nad kládami, kameny a všemi ostatními překážkami. 26-palcové radiální pneumatiky Badlands, dodávající stroji skvělou trakci, vnitřní brzdové kotouče, které se  postarají o vynikající centralizaci hmotnosti pro lepší ovládání, neochabující sílu při brzdění a lepší ochranu před bahnem, štěrkem a odskakujícími kaménky, to vše je zárukou plynulého řízení a výborné akcelerace.   Tento model s prodlouženým rozvorem kol je upraven speciálně pro jízdu ve dvou. Plně integrované sedadlo spolujezdce (2-up) je mírně zvýšeno, což pasažérovi umožňuje skvělý výhled. Ergonomická opěrka zad, madla pro držení a stupačky činí jízdu také velmi pohodlnou a bezpečnou. Díky unikátnímu systému CRS lze sedadlo spolujezdce během několika sekund velmi snadno demontovat a na zadní nosič instalovat objemnou korbu. Modifikovaný podvozek s umístěním řidiče a spolujezdce v přední části zadní nápravy zajišťuje skvěle vyváženou pozici jezdců  a stabilitu i v nejdrsnějším terénu. Nad bezpečností zaparkované čtyřkolky bdí digitálně kódovaný bezpečnostní systém DESS. Praktické přední a zadní ocelové zahrádky (nosnost 45 kg vepředu, 90 kg vzadu) s pevnou konstrukcí a velkou úložnou kapacitou vám zase přijdou vhod při převážení nákladu.

BRP se vyřádila i v designu: Outlanderu to teď s agresivní maskou, zbrusu novými litými hliníkovými koly, zadním světlem či aerodynamicky tvarovanými řídítky s vroubkovaným povrchem sluší ještě víc než kdykoli předtím. A aby toho nebylo málo, má tento limitovaný model luxusní bílý vzhled, díky němuž vždy budete středem pozornosti!

Sami uznejte, že tenhle krasavec dojde pravého ocenění na jediném místě... a nejsou to naše webové stránky!

Základní výbava LTD = nejlepší rozšířená výbava na trhu
- motor ROTAX 1000R V-twin (89hp) 
- posilovač řízení DPS se senzorem rychlosti a třemi režimy   (MIN,MED,MAX)
- zadní vzduchový podvozek FOX se 6-ti stupni tuhosti
- přední samosvorný diferenciál Visco-Lok QE 4x4
- zadní zavěšení systémem vlečných ramen typu TTI
- platforma SST G2
- magneto 650W 
- 3 x brzdový kotouč s dvoupístkovými třmeny
- dvojitý okruh chlazení s dvojnásobným chladičem
- multifunkční digitální displej
- bezpečnostní kódovaný systém D.E.S.S.
- navigace Garmin MONTANA 650 touch
- přední světlomety 240W
- kryty rukou
- přední a zadní pevnostěnný nárazník
- snadno vyjímatelná sedačka spolujezdce
- plastové rozšíření blatníků
- palivová nádrž (20,5 l)
- hliníková kola  
- agresivní radiální pneu Carlisle
- elektrická zásuvka pro přívěs
- naviják Warn RT30                

Výhody pro řidiče:
-  vše instalováno při výrobě
-  bohatá výbava
-  dokonalá turistická čtyřkolka

Technické specifikace:

Motor: Rotax 1000R
Zdvih. objem motoru: 976 cc
Typ / počet válců: 4-takt / 2
Výkon: 89Hp (offroad)
Vrtání / Zdvih: 91 x 75 mm
Chlazení: Kapalina
Karburátor: 2 Siemens VDO injektor
Převodovka: CVT systém se suptrabnsmisí, pomalý a rychlý chod, neutrál, zpátečka a parkovací poloha
Posilovač řízení DPS: ANO
Výška: 1 118 mm
Délka: 2 388 mm
Šířka: 1 168 mm
Rozvor kol: 1 499 mm 
Světlá výška: 279 mm
Výška sedadla: 877 mm
Objem palivové nádrže: 20,5 litrů
Zdvih přední nápravy: 229mm
Zdvih zadní nápravy: 236mm
Uzavíratelná schránka: 21,4 litrů
Přední pneu: 26 x 8 x 12
Zadní pneu: 26 x 10 x 12
Pohon: Volitelný 2x4,4x4 s předním diferenciálem Visco-lok
Nosnost předního / zadního nosiče: 45 kg / 90kg
Brzdy: Kotoučové, hydraulické, 2 vpředu, 1 vzadu
Osvětlení / Světla: 2 přední ,1 zadní
Tažná síla: 590 kg
Suchá hmotnost: 371 kg
Rám: SST G2

CENA: 469.990,-Kč vč. DPH

Can-am Outlander MAX 1000R LTD