Can-Am Outlander L Max 570 DPS

To nejlepší z výkonu a zábavy !

Výkon kam se podíváte – Outlander L Max 570 je téměř synonymem zábavy! Upravená kalibrace osvědčeného dvouválcového motoru Rotax 570 umožňuje o 4% lepší výkon než dříve, čímž opět dokazuje jeho dominantní pozici v této kategorii...a nejen v ní. Outlander 570 svým výkonem předstihuje dokonce i silnější čtyřkolky. Unikátní technologie EFI navíc umožňuje snadné startování bez dušení a automatické přizpůsobení změnám nadmořské výšky.  Horkou novinkou je pokrokový posilovač řízení DPS se senzorem rychlosti , který snižuje namáhavost řízení a činí čtyřkolku ovladatelnější.

Za srdcem nezaostávají ani svaly a kostra. Outlander je postaven na ultralehkém a dokonale pevném rámu SST G2 s nízko posazeným těžištěm, má vynikající systém předního zavěšení s nově upravenou geometrií v podobě dvojitých A-ramen a nezávislého zadního zavěšení TTI s masivními vlečnými rameny, které zajišťuje snadnou absorpci nárazů a eliminuje opotřebení pneumatik, automatickou převodovku s variátorem a možností předřadit rychlost vpřed pro běžnou jízdu, redukci pro tah a náročný terén, neutrál, zpátečku a parking, a v neposlední řadě nejchytřejší systém pohonu všech čtyř kol (4WD) na trhu Visco-Lok, umožňující postupné zapojování a vysoký točivý moment, s jehož pomocí se dostanete z jakýchkoli potíží na cestě.

25-palcové radiální pneumatiky Carlisle dodávající stroji skvělou trakci, vnitřní brzdové kotouče, které se postarají o fantastickou centralizaci hmotnosti pro lepší ovládání, neochabující sílu při brzdění a lepší ochranu před bahnem, štěrkem a odskakujícími kaménky, to vše je zárukou plynulého řízení a výborné akcelerace.   Nad bezpečností zaparkované čtyřkolky bdí digitálně kódovaný bezpečnostní systém DESS, první standardizované zařízení proti krádeži na trhu. Praktické přední a zadní ocelové zahrádky (kapacita 45 kg vepředu, 90 kg vzadu) s pevnou konstrukcí a velkou úložnou kapacitou vám zase přijdou vhod při převážení nákladu.

A aby toho nebylo málo, máme pro vás i pár novinek: skvěle osvětlená palubní deska s vylepšeným multifunkčním digitálním displejem vám zajistí přehledné a srozumitelné informace o motoru, stavu paliva, světlech i případných obtížích. Nová kalibrace stroje se zase postará o rychlejší zapojení diferenciálu Visco-Lok a rychlejší reakci stroje v kluzkém terénu.

BRP se vyřádila i v designu: Outlanderu to teď s novou přední maskou, zbrusu novými litými hliníkovými koly, ocelovými ráfky, zadním světlem či aerodynamicky tvarovanými řídítky s vroubkovaným povrchem sluší ještě víc než kdykoli předtím.

S pomocí těchto vychytávek vás tento nadupaný krasavec odveze, kamkoli jen budete chtít – stačí jen otočit klíčkem…

Základní výbava DPS 
- motor ROTAX 570  - 48hp
- Progresivní posilovač řízení DPS se senzorem rychlosti a čtyřmi režimi (MIN,MED,MAX a pro snšžné pásy Apache)
-Platforma SST G2
-Přední rychlejší diferenciál Visco-Lok QE 4x4
-magneto 650W 
-Hliníková kola  
-Zadní zavěšení pomocí vlečných ramen typu TTI
-240W přední světlomety
-Agresivní radiální pneu Carlisle 
-Snadno odjímatelná sedačka spolujezdce
-Hodiny v displeji
-3 x brzdový kotouč s dvoupístkovými třmeny
-Dvojitý okruh chlazení s dvojnásobným chladičem
-Olejový chladič
-Elektrická zásuvka pro přívěs

Technické specifikace:
Motor: Rotax
Zdvih. objem motoru: 570cc
Typ / počet válců: 4-takt / 2
Výkon hp: 48 (offroad)
Posilovač řízení DPS: ano (MIN,MED,MAX)
Vrtání / Zdvih: 91 x 75 mm
Výška od země: 305 mm
Délka: 2388 mm
Šířka: 1168 mm
Výška: 1118 mm
Přední pneu: 25 x 8 x 12
Zadní pneu: 25 x 10 x 12
Chlazení: kapalina
Zadní schránka: 10,9 litrů
Karburátor: 2 Siemens VDO injektor
Výška sedadla: 877mm
Převodovka:CVT systém se suptrabnsmisí, pomalý a rychlý chod, neutrál, zpátečka
a parkovací poloha
Objem palivové nádrže: 20,5 litrů
Pohon: 4x4
Max. rychlost:(2 typy klíčku)80 km/40 km/h
Brzdy:kotoučové, hydraulické
Nosnost předního/zadního nosiče: 54 kg
Magneto: 650W
Osvětlení / Světla: 230W
Tažná síla:590 kg
Suchá hmotnost: 336 kg
Rám:SST G2

CENA: 245.900,-Kč vč. DPH

Can-Am Outlander L Max 570 DPS