Can-Am Outlander L 570 PRO

o nejlepší z výkonu a zábavy !
Výkon kam se podíváte – Outlander 570 je téměř synonymem výkonu! Upravená kalibrace osvědčeného dvouválcového motoru Rotax 570 umožňuje o 7% lepší výkon než dříve, čímž opět dokazuje jeho dominantní pozici v této kategorii...a nejen v ní. Outlander 570 svým výkonem předstihuje dokonce i silnější čtyřkolky. Unikátní technologie EFI navíc umožňuje snadné startování bez dušení a automatické přizpůsobení změnám nadmořské výšky.  Horkou novinkou je pokrokový posilovač řízení DPS se senzorem rychlosti , který snižuje namáhavost řízení a činí čtyřkolku ovladatelnější.
Za srdcem nezaostávají ani svaly a kostra. Outlander je postaven na ultralehkém a dokonale pevném rámu SST G2 s nízko posazeným těžištěm, má vynikající systém předního zavěšení s nově upravenou geometrií v podobě dvojitých A-ramen a nezávislého zadního zavěšení TTI s masivními vlečnými rameny, které zajišťuje snadnou absorpci nárazů a eliminuje opotřebení pneumatik, automatickou převodovku s variátorem a možností předřadit rychlost vpřed pro běžnou jízdu, redukci pro tah a náročný terén, neutrál, zpátečku a parking, a v neposlední řadě nejchytřejší systém pohonu všech čtyř kol (4WD) na trhu Visco-Lok, umožňující postupné zapojování a vysoký točivý moment, s jehož pomocí se dostanete z jakýchkoli potíží na cestě.
25-palcové radiální pneumatiky Carlisle, dodávající stroji skvělou trakci, vnitřní brzdové kotouče, které se postarají o fantastickou centralizaci hmotnosti pro lepší ovládání, neochabující sílu při brzdění a lepší ochranu před bahnem, štěrkem a odskakujícími kaménky, to vše je zárukou plynulého řízení a výborné akcelerace.   Nad bezpečností zaparkované čtyřkolky bdí digitálně kódovaný bezpečnostní systém DESS, první standardizované zařízení proti krádeži na trhu. Praktické přední a zadní ocelové zahrádky (kapacita 54 kg vepředu, 109 kg vzadu) s pevnou konstrukcí a velkou úložnou kapacitou vám zase přijdou vhod při převážení nákladu.
A aby toho nebylo málo, máme pro vás i pár novinek: skvěle osvětlená palubní deska s vylepšeným multifunkčním digitálním displejem vám zajistí přehledné a srozumitelné informace o motoru, stavu paliva, světlech i případných obtížích. Nová kalibrace stroje se zase postará o rychlejší zapojení diferenciálu Visco-Lok a rychlejší reakci stroje v kluzkém terénu.
BRP se vyřádila i v designu: Outlanderu to teď s novou přední maskou, zbrusu novými litými hliníkovými koly, ocelovými ráfky, zadním světlem či aerodynamicky tvarovanými řídítky s vroubkovaným povrchem sluší ještě víc než kdykoli předtím.

S pomocí těchto vychytávek vás tento nadupaný krasavec odveze, kamkoli jen budete chtít – stačí jen otočit klíčkem…

Základní výbava DPS 
- motor ROTAX 570  (48hp)
- Progresivní posilovač řízení DPS se senzorem rychlosti a čtyřmi režimi (MIN,MED,MAX a pro snšžné pásy Apache)
- Platforma SST G2
- Přední rychlejší diferenciál Visco-Lok QE 4x4
- Magneto 650W 
- Hliníková kola  
- Zadní zavěšení pomocí vlečných ramen typu TTI
- 240W přední světlomety
- Agresivní radiální pneu Carlisle 
- Hodiny v displeji
- 3 x brzdový kotouč s dvoupístkovými třmeny
- Dvojitý okruh chlazení s dvojnásobným chladičem
- Olejový chladič
- Elektrická zásuvka pro přívěs
- Nový potah sedla

Technické specifikace:
Motor: Rotax 
Zdvih. objem motoru: 499,6 cc
Typ / počet válců: 4-takt / 2
Výkon: 46Hp
Vrtání / Zdvih: 82 x 47 mm
Chlazení: Kapalina
Karburátor: 2 Siemens VDO injektor
Převodovka: CVT systém se suptrabnsmisí, pomalý a rychlý chod, neutrál, zpátečka a parkovací poloha
Posilovač řízení DPS: ANO
Výška: 1 118 mm
Délka: 2 184 mm
Šířka: 1 168 mm
Rozvor kol: 1 295 mm 
Světlá výška: 279 mm
Výška sedadla: 877 mm
Objem palivové nádrže: 20,5 litrů
Zdvih přední nápravy: 229mm
Zdvih zadní nápravy: 220mm
Uzavíratelná schránka: 10,9 litrů
Přední pneu: 26 x 8 x 12
Zadní pneu: 26 x 10 x 12
Pohon: Volitelný 2x4,4x4 s předním diferenciálem Visco-lok
Nosnost předního / zadního nosiče: 54 kg / 109kg
Brzdy: Kotoučové, hydraulické, 2 vpředu, 1 vzadu
Osvětlení / Světla: 2 přední ,1 zadní
Tažná síla: 590 kg
Suchá hmotnost: 330 kg
Rám: SST G2 
barevné porvedení: zelená

CENA: 243.600,-Kč vč. DPH

Can-Am Outlander L 570 PRO