Access MAX 750 EFI 4x4 Long

Prémiová výbava v ceně:
Naviják ATV 3000, hliníkové designové disky, kryt podvozku, přední a zadní nosič zavazadel, přední masivní ochranný rám, značkové pneumatiky Maxxis, homologované tažné zařízení. Propracovaný přední ochranný štít s přihrádkou pro nápoje.

Další přednosti modelu ACCESS MAX 750i LONG 4x4
- Atraktivní dynamický vzhled
- Robustní konstrukce
- Utěsněný kryt variátoru chrání hnací řemen před vniknutím vody a nečistot,
a minimalizuje tak riziko jeho prokluzování
- Hliníkový chladič s vysokou účinností a ventilátorem pro dokonalé chlazení
je umístěný vysoko v rámu pro minimalizaci zanášení lamel.
- Krátká a přímá řadicí páka s přesným chodem, sníženým třením
a nízkými vibracemi
- Vyvýšené stupačky spolujezdce
- Pohodlné sedlo s neklouzavým povrchem je příjemné i při celodenním ježdění
- Aerodynamická přední kapotáž s čelním štítkem, zpětnými zrcátky
a velkými kryty rukou
- Úložný prostor pod sedlem řidiče
- Utěsněný úložný prostor vpředu
- Odolné hliníkové kryty podvozku v ceně
- Elektrický naviják v ceně
- Vysoce kvalitní řemeslné zpracování
- Homologované tažné zařízení v ceně, včetně zásuvky
- Atraktivní 12palcová litá kola z lehkých slitin
- Homologace pro dvě osoby

Nová vlajková loď užitkových čtyřkolek Access Motor
Luxusní cestování ve dvou, radost z jízdy i profesionální práce. To je ACCESS MAX 700i Long, dvoumístná verze populární užitkové čtyřkolky na prodlouženém podvozku, která se směle pouští do boje s velkými značkami v této kategorii. Nová generace užitkových čtyřkolek ACCESS MAX 700 si ihned po svém uvedení na trh získala značnou popularitu mezi čtyřkolkáři díky špičkové ovladatelnosti, výkonnému motoru a vynikajícímu podvozku, který má zároveň největší podíl na tom, že víkendové adrenalinové jízdy i těžká profesionální práce s touto čtyřkolkou jsou tak neuvěřitelně zábavné.

Silný a spolehlivý motor
Velkoobjemový jednoválcový motor 700i SOHC EFI se může pochlubit mnoha pokročilými technologiemi, a spolu s mimořádně nízkou hmotností podvozku, pouhých 355 kg, dává této čtyřkolce vynikající dynamické vlastnosti. Kapalinou chlazený čtyřtaktní jednoválec EFI má dostatek výkonu a vysoký točivý moment již od velmi nízkých otáček. Elektronické vstřikování paliva Bosch se senzorem polohy škrticí klapky automaticky zajišťuje za všech podmínek optimální směs paliva a vzduchu, nízkou spotřebu a bezproblémové startování bez nutnosti sytiče. Vyspělé technologie jako keramický povrch válce zvyšují životnost a zlepšují odvod tepla, kovaný píst je extrémně pevný a lehký, a zároveň má vyšší odolnost, vyvažovací hřídel společně s pružně uloženým motorem výrazně snižuje vibrace a zpříjemňuje jízdu, torzní tlumič kmitů elektrického startéru šetří startovací mechanismus a usnadňuje startování.

Náhon 4x4 kdykoli potřebujete
Plně automatická dvourychlostní převodovka CVT se zpátečkou a brzděním motorem je doplněná odstředivou spojkou, která udržuje konstantní napětí hnacího řemene, a tím minimalizuje jeho opotřebení. Výkon motoru je na kola přenášen pevnými a robustními kardany. Elektricky přepínatelný náhon 2x4/4x4 je doplněný elektricky ovládanou uzávěrkou předního diferenciálu pro nejtěžší podmínky. S režimy 2WD, 4WD a Locked 4WD překonáte všechny překážky.

Prodloužený snadno ovladatelný podvozek
Aby měl spolujezdec více místa a řidič i při jízdě ve dvou dostatek volnosti pro řízení a ovládání čtyřkolky, je podvozek prodloužený o 180 mm. Podvozek si i v prodlouženém provedení zachovává vysokou průchodnost a vynikající obratnost. Díky promyšlené konstrukci má ACCESS MAX 700i Long nejlepší poměr výkonu / hmotnosti v celé třídě dvoumístných čtyřkolek. Všechna kola jsou nezávisle zavěšena s vysokými zdvihy pérování a odpružena pětipolohově nastavitelnými jednotkami. Hydraulické kotoučové brzdy na všech kolech s pancéřovanými brzdovými hadicemi a vlnitými „Wave“ kotouči zajišťují vysoce účinné brzdění a přesvědčivý brzdný výkon. K vysoké obratnosti přispívá také velmi malý poloměr otáčení a vysoká světlá výška podvozku. Prodloužený rozvor navíc znamená více jistoty při zdolávání strmých srázů a větší stabilitu ve vyšších rychlostech.

Přístroje a LED osvětlení
Přehledný multifunkční LCD displej poskytuje veškeré potřebné informace jako digitální rychloměr, analogový otáčkoměr, denní i celkové počítadlo kilometrů, počítadlo motohodin, kontrolku EFI, kontrolku maximálních otáček, kontrolky náhonu 4WD a Diff Lock, palivoměr, kontrolky blikačů a další mnoho dalších. Vysoce výkonné dvojité světlomety projektorového typu s duálními čočkami jsou doplněné integrovanými LED světly pro denní svícení, nejmodernější LED světelnou techniku najdete i na zadních světlech a blinkrech. Zabezpečovací systém proti krádeži a 12V palubní zásuvka jsou již ve standardu.

Technické parametry Access Max 700 EFI 4x4:
Motor: 686 ccm, 4 takt, 4 ventil, 1 válec, kap. chl., SOHC, EFI
Kompresní poměr:11,0:1
Výkon off-road: 37 kW / 5000 ot./min.
Zapalování:16-Bit ECU
Max. toč. moment: 55 Nm
Mazání:Olejová vana, vysokotlaké olejové čerpadlo
Převodovka:Automatická C.V.T. - Variátor se zpátečkou (L/H/N/R)
Pohon náprav: 2WD/4WD, kardan
Zavěšení v předu: Nezávislá dvojitá ramena, olejové tlumiče
Zavěšení v zadu: Nezávislá dvojitá ramena, olejové tlumiče
Brzdy přední: 2x hydraulická kotoučová
Brzdy zadní: 2x hydraulická kotoučová
Pneumatiky přední: AT 25 x 8-12 (MAXXIS) – šestiplátnové
Pneumatiky zadní: AT 25 x 10-12 (MAXXIS) – šestiplátnové
Celková výška: 1252 mm
Výška sedadla: 800 mm
Světlá výška: 300 mm
Celková délka: 2220 mm
Rozvor: 1440 mm
Celková šířka: 1200 mm
Hmotnost: 355 kg
Palivová nádrž:  21 litrů
Homologace:  Pro 2 osoby (SPZ v ceně)
Barevné provedení:  Černá, bílá

CENA: 189.990,-Kč vč. DPH

Access MAX 750 EFI 4x4 Long